Zdraví

Jak zlepšit kvalitu spánku? Pomůže BrainMax Sleep Faster

·3 minuty čtení

Čím pozitivně ovlivnit kvalitu spánku? Vyberte si doplněk stravy s vyladěným a funkčním složením Sleep Faster.

Doplněk stravy pro zlepšení spánku

Kvalita spánku ovlivňuje naprosto všechno od imunitního systému, přes produktivitu po celý den až po regeneraci svalů po tréninku. Důvodů, proč se snažit zapracovat na zlepšení spánku existuje opravdu celá řada a poznáte to hlavně ve chvíli, kdy dojde ke zhoršení. A co udělat, když chcete ovlivnit spánek a zvýšit jeho kvalitu? Kromě zdravé životosprávy a spánkové hygieny pomohou i dobře vybrané doplňky stravy. Konkrétně BrainMax Sleep Faster pro doslova hacknutí spánku opravdu stojí za to.

Rychlejší usínání a lepší kvalita spánku díky vytříbenému složení

Hlavní součástí přípravku Sleep Faster je 6 účinných látek, které se vzájemně podporují v pozitivním ovlivnění spánkového cyklu. Až doopravdy poznáte, co znamená kvalitní spánek a kolik energie budete po ránu cítit, už se nebudete chtít vracet zpátky. Mnohdy totiž nejde jenom o to spát osm hodin denně, ale skutečně se zaměřit na maximální kvalitu.

Glycin

Glycin si v určitém množství dokáže tělo vyrobit samo. Někdy to ale nestačí a pro lepší kvalitu spánku musíte malinko přidat. Užívání doplňků stravy s glycinem pomáhá zlepšovat mentální výkonnost. Pozitivní efekt je patrný také u lidí, kteří mají dlouhodobé problémy se spánkem. (zdroj)

Inositol

Inositol bývá občas označován jako vitamín B8 a do těla je doplňován hlavně ze stravy. Hlavním účinkem je pozitivní ovlivnění koncentrace a duševní výkonnosti.

Taurát hořečnatý

Hořčík je klíčový minerál pro většinu biochemických procesů v lidském těle. Není se tak čemu divit, že se podílí i na kvalitě spánku. V doplňku stravy je obsažen v chelátovém komplexu spolu s taurinem, což pomáhá pro celkové zklidnění nervového systému.

Extrakt z višně

Spí se vám po višních dobře? Není se čemu divit, protože obsahují zajímavé látky, které dokážou mimo jiné ovlivnit hladinu melatoninu. Tento hormon zodpovědný za usínání a denní rytmus dokáže pozitivně regulovat kvalitu spánku. Dokládá to například studie provedená na dvaceti odbornících, kteří cíleně užívali extrakt z višně. (zdroj)

L-Theanin

Esenciální aminokyselina l-theanin ovlivňuje hladinu chemických látek v mozku. Konkrétně jde například o serotonin a dopamin. Jejich ovlivnění může pozitivně ovlivnit koncentraci a podpořit spánek.

Výtažek z kořene kozlíku lékařského

Úkolem této bylinky je zmírnění stresu a úzkosti. Jde o čistě přírodní látku, která se hojně využívá při nespavosti s velmi dobrými účinky.

Jak BrainMax Sleep Faster pomáhá?

Kombinace výše uvedených látek pomáhá upravit vnitřní cirkadiánní rytmus, kdy tělo vylučováním odpovídajících hormonů reaguje na přicházející noc či naopak den. Díky tomu je možné po čase natolik vyladit spánkový cyklus, že večer zvládnete usnout během pár minut a ráno se budete budit zhruba ve stejný čas.

Cílem těchto látek je podpora hluboké REM fáze spánku pro maximální regeneraci. To je důležité nejenom pro svalové buňky a vnitřní orgány, ale i pro správně fungující paměť a snížení nežádoucích výkyvů nálad.

Důležitým efektem užívání doplňku stravy Sleep Faster je zmírnění pocitů neklidu. Jde o prevenci depresí, úzkostí a celkově nevyvážené psychiky, na což má velký vliv právě i spánek.

Dávkování a užívání doplňku stravy pro kvalitnější spánek

 Doporučenou denní dávkou je jedna odměrka přípravku BrainMax Sleep Faster ideálně v pozdně odpoledních nebo večerních hodinách. Pro pozorování nejlepších výsledků a dlouhodobé zkvalitnění spánku se vyplatí pravidelné užívání.

Pro koho je BrainMax Sleep Faster vhodný?

Doplněk stravy BrainMax Sleep Faster je navržen pro všechny lidi, kteří chtějí zvýšit kvalitu spánku, nebo se přímo potýkají s nespavostí a nedostatečnou regenerací během spaní. Jde o vhodnou volbu pro podporu soustředění při náročném zaměstnání či studium, kdy správný spánek pozitivně funguje na výkon paměti.

Další zajímavé články

Jak se donutit běhat

Sport

Jak se donutit běhat

Někdy je těžké nezamáčknout budík, když svým drnčením oznamuje, že nastal čas sesunout se z vyhřáté postele a vyrazit na ranní běh.

Redakce

Redakce

·3 minuty čtení

Co je syndrom vyhoření a jak proti němu bojovat

Hubnutí

Co je syndrom vyhoření a jak proti němu bojovat

Naprostá ztráta profesionálního zájmu, nadšení, energie, osobního zaujetí nebo zájmu se vzdělávat a posouvat se dál. Nejen to, ale i další nepříjemnosti představuje nemoc, která trápí v posledních letech čím dál více mladých lidí. Syndrom vyhoření se někdy označuje také anglickým ekvivalentem burnout syndrom.

Redakce

Redakce

·2 minuty čtení

Proč a jak trénovat krátkodobou paměť

Zdraví

Proč a jak trénovat krátkodobou paměť

Krátkodobou paměť potřebujete v podstatě ke všem běžným činnostem, které denně vykonáváte. Co to vlastně je krátkodobá paměť? K čemu přesně slouží? A co se stane, když ji nebudete posilovat? To vše se dozvíte v tomhle článku.

Redakce

Redakce

·2 minuty čtení